O nás

Společnost HSI com, s. r. o., Plzeň vznikla v září 1993. Jde o společnost s výhradně českým kapitálem, úspěšně působící na trhu informačních technologií,

HSI com s.r.o. se zabývá vývojem aplikačního CAD software, dále je zaměřena na komplexní ICT obsluhu zákazníků, především v oblasti GIS a CAx aplikací a implementaci systémů DMS. Společnost HSI com, s. r. o., Plzeň byla do 30.6.2010 dceřinou společností firmy HSI, s. r. o., Praha.

HSI com s.. r. o., Plzeň je autorizovaným partnerem firmy Hexagon Safety & Infrastructure (dříve INTERGRAPH) pro podporu zákazníků při nasazení geografických informačních systémů, partnerem firmy AXIOM TECH s.r.o ze Zlína, kteří se specializují na dodávky CAx/PLM technologií a partnerem firmy Siemens PLM Software pro dodávky jejich CAx a PLM systémů.

Od roku 1999 HSI com rozšiřuje své služby o implementaci elektronických archivačních systémů. V roce 2002 dokončila vývoj vlastních produktů pro elektronickou archivaci dokumentů e-ARSYS, pro elektronickou správu dokumentů e-SD a v roce 2009 pro práci s datovými schránkami e-Schránka.

CAx a PLM

Komplexní CAD/CAM/pLM řešení

DMS

Systém pro elektronickou archivaci a správu dokumentů

GIS

Řešení geografického informačního systému HSI com pro správce inženýrských sítí

Uložte si naší vizitku

cs_CZCzech