Přihlášení

 

Ke svátku sv. Martina neodmyslitelně patří dobře vykrmená a upečená husička. Také my jsme společně oslavili tento svátek ve vinárně U Mansfelda. Výborně připravená husička s tradiční atmosférou byla základem příjemného posezení.

S velkou lítostí oznamujeme všem zákazníkům, přátelům a známým, že nás v prvních únorových dnech náhle opustil náš dlouholetý kolega a kamarád Miroslav Šíp.

Rok 2015 je pro město Plzeň ve znamení akcí Evropského hlavního města kultury. Možná, že někteří z Vás sledovali zahájení v televizi dne 17.1.2015. Na celý rok je naplánována celá řada akcí, které se dotýkají takřka všech obyvatel města Plzně.

Jelikož naše společnost HSI com s.r.o. má své sídlo v Plzni, hledali jsme nějaký způsob, jak uvedené aktivity podpořit. Po zvážení jsme se rozhodli sponzorsky podpořit Divadlo J. K. Tyla v Plzni a tak současně i podpořit některé z konkrétních akcí programu EHMK 2015.

Ing. Václav Frantl
ředitel společnosti

 

S příchodem nového roku a se stoupajícími požadavky na dostupnost on-line aplikací společnosti HSI com jsme uzavřeli spolupráci se společností ZONER software, a. s.  o poskytování služeb serverhostingu. Flexibilní clusterové řešení s nepřetržitou technickou podporou je zárukou, že všechny systémy budou pro naše zákazníky dostupné bez výpadků a se skvělou konektivitou.

Copyright © 2019 HSIcom. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.