Přihlášení

Řada výrobků SpaceMouse od společnosti 3Dconnexion nabízí pohodlný a přirozený způsob ovládání digitálního obsahu v nejpopulárnějších aplikacích CAD a kreativních aplikacích na světe, abyste se mohli snáze soustředit na samotný úkol místo na to, jak ovládat software.

Méně klikání, méně bolesti hlavy, více zábavy

S CAD pracujete proto, že máte rádi design. Jistě netoužíte po neschopnosti kvůli bolestem v zápěstí, paži a ruce. Prokázalo se, že řada výrobků SpaceMouse snižuje bolest a únavu díky přirozenému stylu práce oběma rukama, což znamená, že normální myší pohybujete a klikáte mnohem méně ­a zvládáte mnohem více práce.

Výsledky nezávislých výzkumů mezi uživateli:

90 % uživatelů se nechce vracet zpět k práci s normální myší. Domníváme se, že až si vyzkoušíte ten rozdíl, zařadíte se mezi ně.


Produkty:

 1. Profesionální řada
   • SpaceMouse® Enterprise (Určený pro vrcholné konstruktérské výkony)

    SpaceMouseEntrerprice1

    Na vrcholu není místo pro nic než dokonalost. Špičkové světové společnosti požadují od svých konstruktérských týmů ty nejvyšší výkony. Nelze omluvit zmeškané příležitosti ani menší efektivitu; záleží jedině na výsledcích. Vstupte do světa 3D myši 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise. Představujeme nové standardy pro efektivní práci kontruktérů. Manipulace o vládacím kolečkem 3D myši se převádí na vyrovnanou a intuitivní 3D navizaci, zatímco klávesy QuickView zajišťují rychlý přístup k standardním pohledům modelu. Tři dodatečná, uživatelem nastavitelná tlačítka vlasních pohledů - jež jsou dostupná jenom v modelu SpaceMouse Enterprise - umožňují uložit zobrazení modelu v libovolné poloze a posunují 3D navigaci na nedostižnou úroveň.
   • SpaceMouse® Pro (3D myš pro profesionály)

    SpaceMouse® Pro je posledním doplněním do řady profesionálních myší 3Dconnexion. S pokročilým ergonomickým tvarem a inovativním OSD zobrazením přináší vyšší komfort a jednodušší, efektivnější práci. 15 velkých, plně programovatelných funkčních kláves Vám umožňuje rychlý přístup k aplikačním příkazům, standardním pohledům a pomocným klávesám zatímco výhodné OSD zobrazení Vám umožňuje zkontrolovat příkazy funkčních kláves. S měkkou rukojetí v plné velikosti, SpaceMouse® Pro přináší správné nástroje ve správném čase, co z ní dělá nepostradatelný nástroj pro každého, kdo pracuje s 3D softwarem.

     

  • SpaceMouse® Pro Wireless (Bezdrátová 3D myš pro profesionály)

   Již žádné kabely. Již žádná omezení. SpaceMouse Pro® Wireless nabízí spojení se 3D obsahem v reálném čase prostřednictvím 2,4GHz bezdrátové technologie 3Dconnexion a dvouměsíční výdrž baterie. Elegantně si usnadněte práci a využijte automatického přiřazování příslušných příkazů čtyřem inteligentním klávesám. Pomocí kláves rychlého zobrazení QuickView můžete zjišťovat chyby, zkoumat alternativy a efektivněji prezentovat práci. Díky praktickým pomocným klávesám lze minimalizovat pohyby rukou. Měkce potažená opěrka ruky plné velikosti a ergonomické rozmístění všech 15 tlačítek s měkkým dohmatem přinášejí požitek z pohodlného ovládání.

 2. Osobní řada
   • SpaceMouse® Wireless (Pro příznivce pracovních stolů bez kabelů)

    SpaceMouse® Wireless můžete být kreativnější. Můžete se zbavit obtěžujícího kabelu na vašem stole. Můžete si užívat prvotřídní 3D navigaci, zatímco špičková bezdrátová technologie od 3Dconnexion zajistí spolehlivé propojení s vaším 3D obsahem v reálném čase.   • SpaceNavigator® (3D myš pro každého)

    SpaceNavigator® je 3D myš, díky které můžete okusit svobodu intuitivní a přesné 3D navigace. Stačí zmáčknout, táhnout, otáčet nebo naklánět ovládací kolečko 3Dconnexion s patentovanou snímací technologií Six-Degrees-of-Freedom (6DoF) a můžete současně posunovat, přibližovat nebo otáčet. Zvyšte tlak, chcete-li se pohybovat rychle, nebo jej snižte při komplikovaných úpravách. Je to nejlepší způsob, jak doslova sáhnout a uchopit model nebo kameru do ruky. Při práci na složitých celcích, vylepšování 3D modelů nebo fantastických letech skrze ně, s 3D myší můžete popustit uzdu své představivosti!

   

   

   • SpaceNavigator® for Notebooks (Nejlepší přítel na cestách)

    SpaceNavigator® for Notebooks je přenosná 3D myš, která poskytuje intuitivní, přesnou 3D navigaci pro mobilní uživatele. Stačí zmáčknout, táhnout, otáčet nebo naklánět ovládací kolečko 3Dconnexion s patentovanou snímací technologií Six-Degrees-of-Freedom (6DoF) a můžete současně posunovat, přibližovat nebo otáčet. Zvyšte tlak, chcete-li se pohybovat rychle, nebo jej snižte při komplikovaných úpravách. Je to nejlepší způsob, jak doslova sáhnout a uchopit model nebo kameru do ruky. Velikost zařízení SpaceNavigator® for Notebooks je dvoutřetinová a jeho váha je poloviční ve srovnání s verzí pro stolní počítač, díky čemuž se jedná o perfektního společníka na cestách pro 3D designéry a nadšence. K dispozici je ochranné pouzdro, které zařízení ochrání, když se nepoužívá.  • CadMouse

   3Dconnexion CadMouse je specificky konstruovaná pro práci v CAD prostředí. Rozlučte se s opakovaným klikáním na kolečko myši a seznamte se s přesným a pohodlným ovládáním díky pokročilému laserovému senzoru a vyhrazenému prostřednímu tlačítku myši. Mějte vše stále pod kontrolou prostřednictvím adaptivního kolečka pro posouvání inteligentního zvětšování a zmenšování zobrazení Intelligent QuickZoom, která bez potíží a jediným kliknutím na tlačítko přiblíží zobrazení na bod, na který se chcete soustředit.

    

    

  • CadMouse Pad

   Podložka 3Dconnexion CadMouse Pad poskytuje ideální rovnováhu mezi rychlostí a přesností ovládání díky své vysoce kvalitní povrchové úpravě s mikro-texturou. Je konstruovaná specificky pro 3Dconnexion CadMouse a umožňuje hladké, precizní pohyby myší díky dokonalému vyvážení mezi statickým a dynamickým třením. To znamená, že Váš ukazatel myši se pohne přesně tak, jak zamýšlíte - bez výjimky.

Copyright © 2019 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.