Přihlášení
Image
Teamcenter je systém pro řízení předvýrobních etap od největšího světového dodavatele PDM a PLM systémů. V něm obsažené zkušenosti předních světových firem vám umožní přístup k tomu nejlepšímu, co lze v této oblasti najít. Teamcenter je špičkový systém s jehož pomocí dosáhnete špičkových výsledků.
Teamcenter je PDM systém určený pro správu dat v předvýrobních etapách vývoje výrobku. Zkušenosti a znalosti uplatněné při jeho vývoji pomohou při zrychlování inovačního procesu a uvádění nových výrobků na trh. 
Image

Teamcenter efektivně zajišťuje správu konstrukčních a dalších dat, usnadní jejich sdílení mezi různými částmi podniku a zkrátí čas potřebný pro vývoj a změny. Jednoznačný přehled o jednotlivých dílech usnadní jejich znovupoužitelnost v nových výrobcích.

Zkrácení doby nutné pro vývoj, které nasazení Teamcenter přinese, umožní rychlejší uvádění nových výrobků na trh a tím i získání výhody před konkurencí.
Image

Teamcenter přináší jedinečné propojení PDM a CAD/CAM systémů, ať už se jedná o produkty divize Siemens PLM Software společnosti Siemens, jako NX, Solid Edge, I-deas NX Series, nebo další systémy, jako Catia, Pro/E, SolidWorks, Inventor či AutoCAD.

Řízení přístupových práv k datům na základě projektů, skupin a rolí zajišťuje maximální možnou bezpečnost těchto dat a přitom umožňuje jejich sdílení tam, kde je to potřeba.

Plně konfigurovatelné schvalovací a změnové řízení umožní automatizovat příslušné procesy a odhalit data, která nesplňují podmínky pro schválení.

Export a import dat prostřednictvím XML usnadňuje propojení Teamcenter a dalších systémů, jako jsou systémy pro řízení výroby, zásobování, TPV.
Image
Řešení pro malé a střední podniky
– Teamcenter Express –

Teamcenter Express je kompletní PDM systém určený malým a středním podnikům. Nabízí standardní předkonfigurované prostředí umožňující rychlé a snadné zavedení systému. Zkušenosti získané při implementaci PDM ve významných světových firmách jsou nyní k dispozici ve formě uceleného řešení.

Teamcenter Express výrazně snižuje náklady nutné na zavedení PDM při zachování všech důležitých funkcí systému. Použití standardizovaného řešení snižuje nutnost přizpůsobení systému, doba nutná k zavedení systému se tak zkrátí na několik málo týdnů.

Copyright © 2019 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.