Přihlášení

1 10 0

Nový Solid Edge ST8 je plný inovací a umožňuje vám navrhovat bez omezení za využití Synchronní technologie. Ta vám pomůže navrhovat rychleji a chytřeji bez omezení tradičního 3D modelování. Solid Edge ST8 nabízí také přístup ke konstrukčním postupům přes mobilní platformu, přináší tak uživatelům větší svobodu navrhovat kdykoliv a kdekoliv. Díky možnosti výběru nákupu různých variant, můžete získat silný a výkonný 3D nástroj, který odpovídá přesně vašim požadavkům.

Benefity nové verze Solid Edge ST8:
• Návrh více intuitivně a efektivně - zaměřit se více na design a méně na software
• Návrh kdekoli s CAD zkušenostmi na mobilní zařízení
• Vyberte si z mnoha flexibilní možnosti nákupu
• Maximalizovat produktivitu s individuálně přizpůsobeném vzděláváním
• Přístup k informativním a dynamickým uživatelským fórám

Intuitivní design s využitím synchronní technologie
Synchronní modelování je ještě více intuitivní, s efektivnějším rozhraní, které zobrazí pouze relevantní záměr.
Jak si udělat rychlé úpravy na modelu, bude vám předložen pouze s informacemi, které přímo ovlivňuje modifikace – umožňující vám umožní soustředit se na váš návrh.

1 10 1

Flexibilní kopírování prvků pomocí pole
Rozšířené rozpoznání pole děr na importované geometrii. Solid Edge nyní rozpoznává pravidelné opakování jakékoliv geometrie v kruhovém, obdélníkovém nebo uživatelsky definovaném poli.
Geometrie může být i v nepravidelném poli.

1 10 2

Křivka šroubovice
Šroubovice nebo spirálové křivka může být vytvořena a řízena buď klíčovými body nebo válcovou a kuželovou geometrií.

Proměnné typy stoupání značně zjednodušily tvorbu komplexních ploch a potrubí.

1 10 3

Pokročilá tvorba svařenců
Svary vytvořené v jedné sestavě je možné převzít jako objemové modely a použít je v alternativních sestavách bez ohledu na orientaci - velký přínos pro návrh strojů vyžadující rozsáhlé svařování.

1 10 4

Návrh s souvislostech
Design složitých sestav je daleko jednoduší díky možnosti lokalizovat geometrii z komponentů z vyšší úrovně při úpravách dílů či podsestav na místě. Propojení mezi asociovanou kopií součásti nevyžaduje práva k zápisu do nadřazené sestavy, což umožňuje rychlejší dokončení projektů.

 

Modelovací systém realistického pohonu
Přesnou a realističtější simulaci řetězového pohonu dosáhneme prostřednictvím nové vazby „cesta“, která poskytuje přesné řízení polohy komponent podél křivky. Také můžete rozkopírovat komponenty podél křivky, kontrolovat rozmístění a orientaci dle potřeby.

1 10 5

Efektivní porovnání výkresů
Nyní můžete velice snadno rozpoznat rozdíly mezi revizemi výkresu vytvořených v Solid Edge.

1 10 6

Flexibilní kusovníky
Vytvořte si seznam čísel pozic vybrané části rozsáhle sestavy s výjimkou všech ostatních položek.

1 10 7

Organizace ve stylu Windows
Vylepšené funkce pro správu projektů v Solid Edge SP umožňují uživatelům pochopit všechny data týkající se rozsáhlých projektů. Kompletní inženýrství se tak mění rychleji a zlepšuje celkovou produktivitu.

1 10 8

Zrychlete přístup k datům návrhu
Výrazně zrychlené datové vyhledávání, díky kterému můžete rychle a jednoduše zhotovit seznamy dodavatelů, materiálů a vyhodnocení, jako náklady, výrobní časy a související akce.

Solid Edge na Microsoft Surface PRO 3
Pracujte s plně funkčním Solid Edge na této lehké a vysoce mobilní platformě. Uživatelské rozhraní Solid Edge je optimalizováno tak, abyste pomocí dotyky prstů mohli manipulovat s pohledem a pomocí tužky mohli přesně skicovat a vybírat geometrii.

1 10 9

Zajímavé uživatelské zkušenosti
Obohaťte své zkušenosti díky Solid Edge výukovém portálu, který poskytuje úplnou sbírku znalostí.
Zvolte si cestu výuky na základě Vašich dosavadních zkušeností. S asistencí instruktážních videí a krok za krokem Vás portál provede vybranými kurzy.

1 10 10

Uživatelé mají nyní možnost sdílet své zkušenosti a poznatky s ostatními uživateli po celém světě díky Solid Edge Fóra a Solid Edge facebook.

Copyright © 2019 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.