Přihlášení
Vlastní dodávku CAD systému pochopitelně doplňujeme celou řadou služeb. Je to jednak školení uživatelů - program školení je zaměřen na začátečníky, kteří se seznamují s principy 3D modelování. Pro pokročilé uživatele nabízíme individuální konzultace a pokračovací školící kurzy, které zachycují novinky ve vývoji produktu.

Potřebujete rychle dokončit zakázku? Máte množství 2D výkresů a potřebujete je dostat do podoby 3D modelů? Používáte normalizované součástky? Zde je nabídka našich služeb pro tyto účely:

Nabízíme Vám zhotovení 3D modelů na zakázku podle dodané dokumentace. Pomůžeme Vám tak vyřešit Vaše dočasné kapacitní nebo časové potíže. Součástí dodávky může být také kvalitní prezentační výtisk na voskové barevné tiskárně.

Pokud používáte standardizované součástky některého ze světových výrobců (např. HASCO, FESTO apod..) připravíme pro Vás knihovnu těchto normálií, včetně přívětivého uživatelského interface. Tyto knihovny mohou významě urychlit a zjednodušit realizaci Vašich projektů.

Školení
Kvalitní CAD systém představuje silný nástroj v ruce konstruktéra. S každým nástrojem je však nutné umět zacházet, proto nabízíme školení a konzultační služby.

Školení je možné realizovat podle požadavků zákazníka. Jedná se o tak zvaná školení na míru.

Pro jednotlivce jsou k dispozici prostory naší firmy, pro větší skupiny máme potom k dispozici kvalitně vybavené učebny v Plzni a v Praze, případně je možné domluvit školení přímo na pracovišti u zákazníka.

Našimi školiteli jsou pracovníci, kteří mají zkušenosti z konstrukční praxe průmyslových podniků a dlouholetou znalost systému Solid Edge.

Speciální službou jsou také individuální konzultace, které jsou zaměřeny především na zdokonalení znalostí v jednotlivých úlohách a pro řešení konkrétních problémů zákazníka.

Vývoj uživatelských aplikací
Ani tak kvalitní nástroj, jakým Solid Edge bezesporu je, nemusí pokrývat celou škálu požadavků zákazníka. Tyto požadavky jsou často dány netypickým výrobním programem, podnikovými zvyklostmi a standardy, požadavkem na komunikaci s podnikovým informačním systémem apod.

Proto, aby Solid Edge splnil také tyto speciální požadavky kladené na CAD systém, nabízíme zákazníkům služby tzv. customizace - uživatelského přizpůsobení. Výsledkem může být například příprava šablon jednotlivých dokumentů, automatizace dílčích činností (např. vyplňování razítka, generování kusovníků...) nebo komplexní aplikace propojující konstrukční kancelář s přípravou výroby a třeba i obchodním a marketingovým útvarem.

Disponujeme týmem zkušených programátorů a odborných konzultantů, kteří Vám mohou pomoci specifikovat požadavky na Vaši aplikaci.

Modelování na zakázku
Tato služba je určena těm zákazníkům, kteří potřebují řešit vlastní dočasné kapacitní nebo časové problémy. V rámci modelování na zakázku vytvoříme podle dodané dokumentace parametrické modely a sestavy v prostředí Solid Edge.

Dodaná dokumentace může být v papírové podobě nebo i v jiném CAD systému (DWG/DXF, DGN, MDS apod.). Formát dat v případě elektronického předávání je nutné předem domluvit.

Rovněž pro Vás můžeme vytvořit animace Vašich modelů. Výsledkem této animace je standardní AVI soubor, který může být použit pro prezentační a obchodní účely, pro elektronické katalogy nebo montážní postupy.

Fotorealistické zobrazení Vašich modelů ve vysoké kvalitě zajistíme vytištěním na barevné voskové tiskárně Tektronix.

Dodávky Hardware a grafických stanic.
Tato služba je určena pro všechny zákazníky a zejména pro ty, kteří přešli na nový typ softwaru a jejich současný stav hardwaru neodpovídá požadavkům. Dodáváme komplexní hardwarové a softwarové řešení.
Copyright © 2019 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.