Přihlášení

Z840 1

Pevné pracovní stanice HP

Posuňte své podnikání na novou úroveň, rozšiřitelnosti a nekompromisní spolehlivosti - v jedné kompletní sestavě.

Když vaše práce vyžaduje více výkonu, pracovní stanice HP se svým elegantním tvarovým faktorem 4U, konstrukcí nevyžadující použití nástrojů a integrovanými úchyty, umožňuje snadné rozšíření. Můžete snadno nakonfigurovat paměťové prostředky, úložiště, grafickou kartu a další vlastnosti podle svých potřeb.

Nastavte novou výkonnostní křivku pro svou pracovní stanici HP Z440

Zkraťte dobu spouštění, výpočtů a grafické odezvy a skutečně změňte způsob, jakým vaše pracovní stanice HP Z440 zpracovává velké soubory - to vše pomocí jednotky HP Z Turbo přinášející pozoruhodně rychlé a inovativní úložné řešení.

Více výkonu pro vás

S napájecím zdrojem 700 W obsahujícím dvojici napájecích kabelů pro vysoce výkonné profesionální grafické karty vám nikdy nedojde šťáva.
HP Z440 4

 Mobilní pracovní stanice HP

 

Poslední dobou roste počet uživatelů CAD systémů, kteří potřebují být mobilní a proto si pořizují přenosné grafické stanice. Doporučujeme výrobce DELL, HP a Fujitsu.

Nároky CAD systémů se periodicky zvyšují spolu s náročností operačních systémů. Dalším faktorem samozřejmě je, v jaké oblasti se daný zákazník CAD systému pohybuje. Musí vzít v potaz náročnost a druh objektového modelování, plošného modelování či počet dílů v sestavách. Jde o to, aby se každému uživateli CADu pracovalo bez sebemenších problémů, i když razazí na komplikovaný model či sestavu. Proto se nevyplácí na mobilních grafických stanicích šetřit a uvažovat min. dva i více let dopředu.  

HPZ17 1
Mobilní kreativita díky systému 43,94 cm (17,3") displeji notebooku HP ZBook 17 G2 nezná hranic. Předveďte svou nejlepší práci v kaneláři nebo na cestách a využijte největší výpočetní výkon, grafiku, jednoduchou škálovatelnost a nesmírně rychlé možnosti pořipojení z dílny HP, které potřebujete k pracovním výkonům a kreativním výsledkům.

 

Nastavte novou výkonnostní křivku pro svou pracovní stanici ZBook 17

Zpracovávejte velké soubory, zkraťte pracovní dobu a zvyšte výkonnost pomocí jednotky HP Z Turbo.

 

Grafická karta optimalizovaná pro pracovní stanice 

Spouštějte stejně náročné profesionální aplikace jako na stolních pracovních stanicích, aniž byste pocítili pokles výkonu. Volitelné grafické karty NVIDIA® Quadro®  mají certifikaci ISV a jsou vybaveny grafickým procesorem s velkou paměří a šírkou pásma.
HPZ17 2

Chcete bližší info ke školení?

Tomáš Krauz | Manažer CAx oddělené
+420 602 112 888 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
Copyright © 2019 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.