Přihlášení
Aplikace CAM Express jako klíčová část portfolia Velocity Series nabízí uživatelům výkonné nástroje pro NC programování za přijatelnou cenu. Produkt nabízí výrobcům a prodejcům  strojního vybavení funkce pro vysokorychlostní obrábění, 5osé obrábění, programování multifunkčních obráběcích nástrojů a výkonné nástroje pro programování automatizovaných úloh.
 
Celý balík CAM Express lze rozdělit na jednotlivé moduly:
 
  • CAM Express – 2 ½ osé obrábění
Image Je určen pro 2,5 osé plynulé frézování, 4 až 5 osé indexované frézování, soustružení a vrtání při podpoře všech možných vrtacích cyklů. Tento balík pro obrábění má k dispozici integraci se Siemens CAD produkty (NX a Solid Edge), ale může být používán pro jakýkoliv CAD systém.
Základní operace:
Vrtání
2 ½ frézování
Soustružení
 
 
 
 
  • CAM Express – 3 osé obrábění
Image Je určen pro 2,5 a 3 osé plynulé frézování, 4 až 5 osé indexované frézování, drátové řezání a vrtání při podpoře všech možných vrtacích cyklů. Tento balík pro obrábění má k dispozici integraci se Siemens CAD produkty (NX a Solid Edge), ale může být používán pro jakýkoliv CAD systém.
Základní operace: 
Vrtání
2 ½ frézování
Soustružení
3D frézování
Drátové řezání
 
 
 
  • Frézování – soustružení
Image Je určen pro programování multifukčních soustružnických center, kde kombinací soustružnických, vrtacích a frézovacích nástrojů je možné obrobit součást ze všech stran s automatickým přepnutím obrobku do vedlejšího vřetena. Tento balík pro obrábění má k dispozici integraci se Siemens CAD produkty (NX a Solid Edge), ale může být používán pro jakýkoliv CAD systém.
Základní operace: 
Vrtání
2 ½ frézování
Soustružení
Synchronizace
Drátové řezání
 
 
  • Pokročilé obrábění
Image Je určen pro všechny typy obrábění: 2,5 a 3 osé plynulé frézování, 4 až 5 osé indexované frézování, soustružení, drátové řezání, vrtání až po 4 a 5 osé plynulé obrábění a programování multifukčních soustružnických center, kde kombinací soustružnických, vrtacích a frézovacích nástrojů je možné obrobit součást ze všech stran s automatickým přepnutím obrobku do vedlejšího vřetena. Tento balík pro obrábění má k dispozici integraci se Siemens CAD produkty (NX a Solid Edge), ale může být používán pro jakýkoliv CAD systém.
Základní operace: 
Vrtání
2 ½ frézování
Soustružení
3D frézování
Drátové řezání
Synchronizace
Simulace stroje
4 a 5 osé frézování
Copyright © 2019 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.