Přihlášení

Solid Edge SIMULATION
Powerful simulation functionality embedded inside Solid Edge

1 200 1

Uživatelé Solid Edge mají několik možností simulací, počínaje Solid Edge Simulation Express pro jednotlivé součásti přes Solid Edge Simulation na MKP analýzy sestav a kombinovaných sestav, až samostatný řešič FEMAP, který slouží pro definování a analýzu kompletních systémů.

Solid Edge EXPRESSROUTE
Solid Edge XpressRoute usnadňuje návrh mechanických potrubních systémů. Komplexní soubor oborově specifických nástrojů pro návrh pomáhá návrhářům rychlý návrh potrubí a tras potrubí do sestav Solid Edge. XpresRoute, který je plně integrovaný do Solid Edge, využívá procesně specifické pracovní postupy, díky kterým uděláte přesně to, co chcete udělat. S XpresRoute můžete nejen zrychlit proces návrhu pro mechanické směrovaných systémy, můžete se také očekávat lepší přesnost BOM a nižší náklady pomocí standardizace.

1 200 2

Solid Edge WIRE HARNESS
Solid Edge Wire Harness je speciální procesně řízené prostředí určené pro elektrikáře, kteří navrhují trasy drátů, kabelů a kabelových svazků. Díky tomuto modulu navrhnete kompletní a přesné modely Vašich elektro a mechanických komponent včetně propojení a zapojení.

1 200 3

Solid Edge Mold Tooling
Solid Edge Mold Tooling poskytuje navíc specializované prostředí pro zrychlení a zjednodušení konstrukce forem plastových výlisků, samozřejmě s využitím jedinečných technologií a postupů systému Solid Edge. Mold tooling ale v žádném případě nepředstavuje jen knihovnu standardních dílů pro skládání sestav. Jedná se o plnohodnotnou aplikaci zjednodušení a rapidního zrychlení konstrukce.

1 200 41 200 5

Solid Edge KEY SHOT
Od verze ST7 je v Solid Edge integrovaný specializovaný software KeyShot, díky kterému vytvoříte dech beroucí vizualizace Vašich modelů.

1 200 6

TDS Technik pro Solid Edge
Programový komplet TDS-TECHNIK je moderní strojírenská nadstavba určená všem, kteří pracují se systémem Solid Edge. Odstraňuje mnoho rutinní práce a poskytuje řadu nových možností, které výrazně zvýší vaši produktivitu při tvorbě dokumentace.

1 200 7

1 200 8 

Copyright © 2019 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.