Přihlášení

Firma HSI com Plzeň jako distributor CAD systému Solid Edge z portfolia společnosti SIEMENS se samozřejmě rozvěž podílí na zaškolování stávajících i nových uživatelů systému. 

Tato služba zahrnuje následující činnosti:
1. Rozdílové školení v rámci služby maintenance
   Pro stávající zákazníky v souvislosti s příchodem nové verze systému Solid Edge. Toto školení se uskutečňuje minimálně 1x ročně formou půldenního work shopu a je pro zákazníky platící maintenance služby vždy zdarma. Je zrealizováno ve spolupráci s naším obchodním partnerem AXIOM TECH v Plzni a dalších místech republiky.
2. Základní školení systému SOLID EDGE
   Je určeno pro nové uživatele systému. Délka školení je čtyřdenní (3+1 den) a realizuje se přímo v naší školicí místnosti v místě sídla firmy (Plzeň, Čelakovského 10). Maximální počet školených je omezen na 4 osoby.
Podle požadavků zákazníků můžeme školení realizovat ještě ve školicích zařízeních v Praze, Žďáru nad Sázavou a ve Zlíne nebo přímo v provozovnách zákazníků.

3. Školení pro pokročilé uživatele systému Solid Edge nebo školení uživatelů speciálních komponent, nebo modulů systému Solid Edge.
   Je zajišťováno lektorem HSI com nebo expertem obchodního partnera. Délka a obsah kurzu je předem projednán se zákazníkem a je realizován v Plzni nebo v dalších výše uvedených lokalitách. 

Všechny školicí místnosti jsou vybaveny výkonnou výpočetní a audiovizuální technikou.
Pro účastníky školení je zajitěn standardní komfort.
Naše výhoda je individuální přístup k účastníkům kurzu a flexibilita ke schopnostem účastníků a požadavků zákazníka.

Ing. Václav Nový | Obchodní ředitel
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | +420 377 221 046 | +420 377 225 167 | +420 377 555 036

Copyright © 2019 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.