Přihlášení

Již více než 10 let se rozvíjí oboustranně výhodná spolupráce naší firmy s kolegy ze Zlína. K dohodě v obchodní spolupráci došlo ještě v rámci partnerské sítě Unigraphics, kdy jsme si ověřili možnosti spolupráce, jak po odborné tak i lidské stránce.

Společnost HSI com Plzeň se angažuje v oblasti IT od svého založení v roce 1993. Společnost HSI com založili bývalí pracovníci ČSD, s dlouholetými zkušenostmi z budování rozsáhlých informačních systémů státních drah, společně se společností HSI Praha (významný GIS operátor, nyní člen skupiny UNICORN). 

Od založení se společnost HSI com zabývala a zabývá projekty v oblasti geografických informačních systémů na technologiích americké firmy Intergraph, jako její oficiální partner. Zaměřuje se především do oblasti průmyslově-technických informačních systémů, zejména pro vodohospodářské společnosti. Systém HSI com provozuje 20 vodohospodářských společností v celé ČR. Systém je průběžně doplňován o nejnovější trendy IT technologie a reaguje pružně na požadavky zákazníků.

Firma Intergraph, která se velmi výrazně angažuje v oblasti obraného, námořního a kosmického průmyslu, vyvinula mj. také CAD systém Solid Edge, 3D parametrický modelář na platformě. Systém Solid Edge v roce 1996 uvedla ve spolupráci firem HSI com a INT Bohemia také na český trh. Tím vlastně naše firma HSI com zahájila svoji činnost na poli průmyslového softwaru.
K dalšímu zintenzivnění naší činnosti na tomto poli došlo po akvizici divize Intergraphu, zabývající se výrobou systému Solid Edge, firmou Unigraphics v roce 1998, které tak doplnila svoje high end portfolio Unigraphics (posléze NX) o střední třídu SW schopnou konkurence vůči dominantovi v této třídě firmě Autodesk. Firma HSI com se stala oficiálním členem partnerské sítě společnosti Unigraphics v čele s největším dodavatelem Unigraphics technologií v ČR, firmou AXIOM TECH.
Tam také začala naše vzájemná spolupráce, která před 10 lety byla završena podpisem smlouvy o obchodní a administrativní spolupráci, která úspěšně funguje dodnes, i po akivizici firmy Unigraphics, koncernem Siemens. 

Naše firma se nadále specializuje na dodávky a podporu portfolia Solid Edge malým a středním firmám, především v regionu na západ od Prahy. Snažíme se budova se zákazníky dlouholeté vztahy formou kvalitních předprodejních a poprodejních služeb.

Mezi naše dlouholeté zákazníky patří např. Faiveley (Lekov), Prominent System, Daikin, Carrier, Pragometal a řada dalších.

Spolupráce s firmou AXIOM TECH nám umožňuje v současné době reagovat na výzvy spojené s 4. průmyslovou revolucí (Industry 4.0.) a svým zákazníkům můžeme nabízet technologie pro digitalizaci životního cyklu vyýrobku a výroby a pomáhat zákazníkům k zefektivnění jejich procesů.

Firma HSI com v roce 2018 oslaví 25 let své úspěšné činnosti, postavené na výše zmíněných pilířích, které bude i do budoucna dále rozvíjet. (více informací naleznete na www.hsicom.cz)

Ing. Václav Nový | Obchodní ředitel
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | +420 377 221 046 | +420 377 225 167

Copyright © 2019 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.