Přihlášení

Webinář 13. září v 10:00
Seminář 25. září v 10:00

Máte spoustu zakázek, ale kvůli kapacitě nestíháte vyrábět nebo nemáte dostatek kvalifikovaných zaměstnanců?

Tyto a další podobné daotazy si klade v dnešní době většina výrobních společností.
Odpovědí a řešení na ně je Digiální továrna, která obsahuje nástroje a metody pro podporu moderní průmyslové výroby ve 21. století.

Ve spolupráci se společností AXIOM TECH s.r.o. si Vás dovolujeme pozvat na Mezinárodní strojírenský veletrh MSV Brno 2017, který se bude konat ve dnech 9. - 13. října 2017.

Naleznete nás v pavilonu P, stánek č. 094.

Již více než 10 let se rozvíjí oboustranně výhodná spolupráce naší firmy s kolegy ze Zlína. K dohodě v obchodní spolupráci došlo ještě v rámci partnerské sítě Unigraphics, kdy jsme si ověřili možnosti spolupráce, jak po odborné tak i lidské stránce.

Společnost HSI com Plzeň se angažuje v oblasti IT od svého založení v roce 1993. Společnost HSI com založili bývalí pracovníci ČSD, s dlouholetými zkušenostmi z budování rozsáhlých informačních systémů státních drah, společně se společností HSI Praha (významný GIS operátor, nyní člen skupiny UNICORN). 

Rozšiřte své obzory.

Seznamte se s novinkami SOLID EDGE verze ST10.

Vážení zákazníci společnosti HSI com s.r.o. a AXIOM TECH s.r.o., partneři společnosti SIEMENS PLM Software, si Vás dovolují pozvat na tradiční představení nových funkcí CAD systému SOLID EDGE ST10.

Portfolio produktů Solid Edge ST10 of firmy SIEMENS přináší novou úroveň pro navrhování Vašich produktů. Obsahuje nejnovější technologie v oblasti návrhu. Plně integrovaná analýza proudění. Nástroje pro 3D tisk a výrobu. Více možností pro tvorbu návodů a manuálů. Přesné řízení dat v libovolném měřítku. A nové možnosti spolupráce v cloudu.

Solid Edge ST10: Utváření budoucnosti návrhu produktů.

Copyright © 2017 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.