Přihlášení

EdExpo 2019 BlockV úterý 27. března 2019 se uskutečnila v Praze v Hotelu Clarion Congress tradiční obchodnětechnická konference edEXPO, kterou pořádá jeden z největších distributorů IT technologií edSystem a.s. Ostrava.

Přítomným účastníkům z řad obchodních partnerů firmy edSystém postupně ve třech sekcích prezentovali zástupci přítomných dodavatelů novinky ze svého portfolia. Konference je vždy spojena s expozicemi dodavatelů.

Tradičně zde představují novinky firmy HP, XEROX, LEXMARK , CANON, OKI, BROTHER, EPSON a řada dalších výrobců jako IGET, CUBOT, TP LINK, PHILIPS atd.

Kromě novinek v oblasti PC, především notebooků, prostředků výpočetní techniky a technologií pro internet věci (IoT), mě a zaujala informace o stanaci laserové technologie tisku a naopak bouřlivý rozvoj ink-jet tiskových technologii v business tisku a produkčním tisku. V západní Evropě nyní například v Německu představují už podíl 45%, v Asii dokonce 70% . V ČR je to zatím 15%, takže máme co dohánět.

Na konferenci se představil Lukáš Bauer, jehož lyžařský tým sponzoruje společnost edSystem. Tématem jeho přednášky byla problematika sportovního managementu.

Konferencí moderovala známá herečka a moderátorka Laďka Něrgešová.

Copyright © 2019 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.