Přihlášení

23. září uplyne 25 let od data zápisu společnosti HSI com do obchodního rejstříku.

V životě firmy je to dlouhá doba, řada firem se tohoto výročí ani nedočká. Tato číslovka nutí člověka zamyslet se nad tím, co jsme za toto období dokázali i co se nám nepovedlo podle našich představ.

Jako včera vidím radost z prvních velkých zakázek na dodávku HW. Což v prvních letech naší existence byla hlavní činnost. Záhy jsme si začali uvědomovat, že je nutné hledat aktivity, kde je mnohem více naší přidané hodnoty. Proto jsme začali nabízet servis na prodávané počítače. Společně jsme intenzivně nabízeli a následně i realizovali výstavbu datových sítí a strukturované kabeláže. Naše práce je doposud vidět v řadách historických i moderních budov po celé republice.

Souběžně s touto činností jsme se pustili do tvorby vlastní nadstavby programů společnosti Intergraph. Záhy jsme našli zajímavý segment na trhu a to byly vodárenské podniky zhruba o velikosti bývalých okresů. Zde naše řešení plně pokryla jejich požadavky na GIS a to jak funkcionalitou, tak i cenou. S většinou tehdejších zákazníků spolupracujeme doposud. Naše původní řešení je ve stávající době již značně rozšířené a pokrývá celou problematiku vodárenství.

Na základě požadavku našich zákazníků vznikla i další oblast činnosti a to je práce s dokumenty. Ať už jde o archivaci elektronických dokumentů, nebo řízení oběhu dokumentů v rámci organizace. Zde máme po republice celou řadu zákazníků.

Když jsem zmiňoval spolupráci se společností Intergraph, měl bych se zmínit i o poslední naší aktivitě a to je prodeji CAD SW pro konstrukci ve 3D a s tím spojených služeb souvisejících s prosazováním tohoto SW ve výrobních organizacích.

Jak jsem již zmiňoval, máme převažující část stálých zákazníků, kteří jsou pro nás zárukou úspěšnosti do budoucna, ale současně jsou i naším hnacím motorem, který nás nutí neustále rozšiřovat funkcionalitu našich aplikací a kvalitu našich služeb.

Děkujeme všem našim zákazníkům. Slibujeme, že i v budoucnu budeme stále připraveni naslouchat Vašim požadavkům a plnit Vaše přání.

hsicom small

Ing. Václav Frantl | Jednatel společnosti
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | +420 377 221 046 | +420 377 225 167 | +420 377 555 033

Copyright © 2019 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.