Přihlášení

V rámci průběžné inovace technického vybavení naší společnosti jsme se v prosinci roku 2017 rozloučili s naší letitou pobočkovou telefonní ústřednou. Myslím, že musíme tomuto zařízení, které pracovalo spolehlivě od roku 1995 až do těchto dní, věnovat tichou vzpomínku.

Technický pokrok je ale neúporný a tak jsme klasické analogové zařízení zaměnili za inteligentní VOIP bránu / telefonní ústřednu. Co znamená tato změna z hlediska dostupnosti. Především jsme záměrně ponechali původní čísla pro volání do HSI com s.r.o.. Jde o čísla: 
+420 377 221 046, +420 377 221 056 a +420 377 225 167.

Vážení zákazníci, 
jménem společnosti Vám děkujeme za důvěru, kterou jste nám projevili v roce 2017. Přejeme Vám veselé a klidné Vánoce, do nového roku spoustu pracovních, ale i osobních úspěchů. 
Tým HSI com.

pf 2018 HSIcom web

Již několik let naše společnost spolupracuje se středními školami. Studenti si u nás vykonávají odborné praxe. Nejvíce studentů k nám zamíří z Vyšší odborné škly a Střední průmyslové školy elektrotenické v Plzni. Paní Ing. Naděžda Mauleová, MBA, ředitelka školy, nám zaslala poděkování, kterého si velice ceníme.

Celý dopis si můžete přečíst níže...

Ve dnech 23.5. až 25.5.2017 se uskutečnil již 20. ročník mezinárodní vodohospodářské výstavy v areálu PVA EXPO Praha v Letňanech. Tato výstava je pevně spjata s naší činností v oblasti informačních systémů pro vodárenské společnosti. Ani na 20. ročníku jsme proto nemohli chybět. Pro nás je účast na této výstavě jedinečnou možností pozvat všechny naše zákazníky do naší expozice a ukázat jim poslední novinky z naší činnosti. I tento rok jsme se setkali s většinou stávajících uživatelů a navíc jsme navázali i nové obchodní vztahy. Proto mi dovolte, abych touto cestou poděkovat všem, se kterými jsme se setkali na našem stánku.


Naše společnost již několik let podporuje Divadlo J.K. Tyla v Plzni. Proto pravidelně zveme naše nejvýznamnější zákazníky na vybraná představení. Letos jsme společněshlédli britský muzikál Kočky, od autorů Andrew Lloyd Webbera a Thomas Stearns Eliota.

Naše společnost v lednu 2017 absolvovala audit systému kvality ISO 9001.

Můžeme se pochlubit, že audit u naší společnosti proběhl podle nové verze normy ISO 9001:2015.

Audit systému kvality podle této verze normy jsme absolvovali jako jedni z prvních. Navázali jsme tím na 17. letou tradici prevence našich chyb a řízení jednotlivých procesů uvnitř společnosti HSI com s.r.o..

Podkategorie

Copyright © 2018 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.