Přihlášení

Mezi uživatele elektronického archivačního systému e-ARSYS a elektronické správy dokumentace e-SD se před jedenácti lety zařadil uživatel z oblasti správy nemovitostí - Triumfa Plzeň. Přestože šlo o pilotní projekt společnosti HSI com s.r.o. v této sféře, již od počátku bylo zřejmé, že o nasazení systémů je velký zájem.

Po více než deseti letech využívání jsou systémy kladně hodnoceny. Především z důvodů nejnovějších technologií využívajících internet/intranet a s tím spojenou dostupnost serveru k jednotlivým klientům. Velký ohlas sklidila jednoduchost obsluhy ze strany uživatelů a zejména to, že tento produkt nezpůsobil obavy z používání archivačního systému a elektronické správy dokumentace. Kladně je hodnocen i celý způsob administrace systémů a možnost propojení s evidenčními systémy správy majetku.

V součané době jsou systémy (elektronický archivační systém e-ARSYS a elektronická správa dokumntace e-SD) nedílnou součástí denní agendy, ke kterým aktivně každý den přistupuje více než dvě desítky uživatelů.
Věříme, že systémy elektronického archivu a správy dokumentace přispěly k zefektivnění činností dokument managementu v organizaci Triumfa Plzeň a pomáhají sledovat oběh písemností v organizaci či zajišťovat přehled o termínech vyřizování jednostlivých dokumentů či spisů.

 Triumfa

 

Mgr. Aleš Janeček | Manažer řízení projektů
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | +420 377 221 046 | +420 377 225 167

Copyright © 2019 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.