Přihlášení

Vítáme Vás na nových stránkách technické podpory 2D CAD systému SmartSketch.

Aktuality

Rozšíření databáze normalizovaných dílů
Ve strojírenské aplikaci TDS – TECHNIK verze 19 v rozsahu sady Komplet byla rozšířena databáze normalizovaných dílů o díly podle norem DIN a o komponenty několika výrobců. Více informací naleznete na internetových stránkách http://www.tds-technik.cz/novinky/novinky19.html.

Podporované operační systémy v aktuální verze SmartSketch 2016:
Microsoft Windows 7 64-bit
Microsoft Windows 8.1 64-bit
Microsoft Windows 10 64-bit
Microsoft Windows Standard/Datacenter Server 2012 R2

Časté dotazy

Mohu použít SmartSketch s mými soubory AutoCAD nebo MicroStation?
Ano. SmartSketch je CAD neutrální aplikace, která nabízí integraci s MicroStation verze 7 a 8, a AutoCAD soubory ve formátu 2013 a straší. Se SmartSketch můžete prohlížet, komentovat, nebo kombinovat různé formáty pro vytvoření hybridního souboru bez konverze souboru. Pokud se rozhodnete aktualizovat data, SmartSketch umožňuje Otevřít a Uložit jako MicroStation nebo AutoCAD.

Je SmartSketch kompatibilní s Microsoft Office?
Ano. SmartSketch plně integruje s produkty sady Office, jako jsou Word a Excel (nebo jakéhokoli 32-bit, OLE - kompatibilního produktu). Můžete použít tuto integraci k vytvoření složených dokumentů, ve kterých můžete kombinovat své výkresy s Word a Excel dokumenty – prostřednictvím jednoduchých operací - k předkládání návrhů, zpráv, katalogů, a další.

Může SmartSketch pracovat s relačními databázemi, jako je Oracle a dBASE?
Intergraph poskytuje nástroje, které vám umožní snadno propojit data SmartSketch do relačních databází, včetně: Microsoft Access, dBASE, FoxPro ®, Paradox, Btrieve, Microsoft Excel a textových souborů. Pokud máte příslušné ovladače ODBC, můžete získat přístup k dalším databázím stejně.

Může SmartSketch pracovat ve 3D?
Se SmartSketch můžete propojit a vkládat 3D soubory vytvořené v AutoCAD, MicroStation, a Intergraph SmartPlant TZB. Nicméně, SmartSketch je nástroj pro 2D přesné kreslení a projektování.

Mohu použít SmartSketch pro generování sestav?
Ano. SmartSketch je dodáván s předdefinovanými přehledy maker v rámci Industry Solutions. Makro si můžete přetáhnout do SmartSketch návrhu pro okamžité vykonávání úkonů, nebo si můžete vytvořit makro vlastní.

Jaká jsou Průmyslová řešení?
SmartSketch poskytuje 46 průmyslových řešení, které se skládají z oborových šablon - včetně předdefinovaného listu nastavení konfigurací, vhodné faktory měřítka a nastavení jednotek, definovaných rohových razítek, úloh, specifických panelů nástrojů a obsahu.

 

Copyright © 2019 HSIcom. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.